KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229242
nr 1522 9242
Enevold Jensen, Signerad, stilleben. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 92x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:43:11
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr